Haber
Kayserispor, Gençlerbirliği’ni 1-0 mağlup etti
![](https://habercungus.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kayserispor-genclerbirligini-1-0-maglup-etti-pqHJ5hpe.webp)
Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Kayserispor, ikinci hazırlık maçında Gençlerbirliği’ni 1-0 mağlup etti.
Yeni sezon hazırlıklarına kulüp tesislerinde devam eden Kayserispor, ikinci hazırlık maçında Gençlerbirliği ile karşı karşıya geldi. Kayserispor Tesislerinde forma giyen Kayserispor; Bilal Bayazit, Gökhan Sazdağı, Hüseyni, Arif Kocaman, Lionel Carole, Kemen, Baran Ali, Cardoso, Mane, Ramazan Civelek, Mame Thiam tarihli 11. Gençlerbirliği ise; Ertuğrul, Alperen, Özgür, Yasin, Uğur, Tiago, Muhammet Himmet, Rahman Buğra, Wu, Akabueze ve Yatabare 11’i ile sahada yer aldı. Kayserispor maçı 1-0’lık skorla kazandı. Kayserispor’un tek golünü Ethem Balcı kaydetti.